İlçedeki kamu kurumları arasında koordinasyonu sağlamak, sorunları tespit etmek, sorunlara yerinde çözüm bulmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Kaymakam Muhammed Çetin başkanlığında ilçe idare şube başkanları toplantısı yapıldı.
 
                Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Çetin; “Kamu yatırımlarının gerçekleştirilmesi ve hizmetlerin yapılması esnasında, kamu kurum ve kuruluşları arasında koordinasyon, işbirliği ve yardımlaşmanın arttırılmasında, kaynakların daha etkin, verimli, tasarruflu kullanılmasında azami derecede titiz davranmalıyız. Bunun yanında kamu hizmetlerinin sunumunda insanımızı merkeze alan bir anlayışla hareket etmeliyiz" dedi.
 
        İlçe idare şube başkanları toplantısının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Kaymakam Çetin, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek, kurumların işbirliği içerisinde çalışması gerektiğini belirterek toplantıya iştirak eden ilçe idare şube başkanlarına teşekkür etti. Kaymakam Çetin'in kısa bilgilendirme konuşmasının akabinde ilçedeki hizmetlerin aktarılması, sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.
 
        Toplantıya katılan daire amirlerinin kurumlarıyla ilgili sorunlarını dile getirilerek çözüm önerilerini istişare ettikleri 2017 yılı ilçe idare şube başkanları toplantısına; Kaymakam Çetin, Belediye Başkanı Zeki Şen ve kamu kurum ve kuruluşların amirleri katıldı.